Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Nigerii

Nigeria

Nigeria © pixabay.com

Nigeria: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Nigerii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Nigerii
#minimalna
25.6oC
#średnia temperatura
26.2oC
#maksymalnie
26.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Nigerii w ostatnim tygodniu

Nigeria: informacje o temperaturze wody

Nigeria znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Nigeria to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie dziewięć osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Nigerii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Nigerii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziewięć punktów w Nigerii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Нигерии naprawione w Bonnie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.6oC. I najzimniejszy - w Fuck Ikoroda, jego wartość - 25.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Nigerii roczne wykresy wyglądają następująco:

Lagos

Fuck Ikoroda

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Nigerii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Okrika26.6°C24.7°C
Port Harcourt26.4°C24.7°C
Burutu26.4°C25.4°C
Esuk Oron26.1°C24.7°C
Calabar26.1°C24.7°C
Mosiądz26.2°C25.4°C
Fuck Ikoroda25.0°C25.3°C
Lagos25.6°C25.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Nigerii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Nigerii

Równikowy monsun i podrównikowy, o wysokiej wilgotności. Średnie roczne temperatury wszędzie przekraczają +25 o C. Na północy najcieplejsze miesiące to marzec - czerwiec, na południu kwietnia, kiedy temperatura osiąga + 30–32 o C. Najbardziej deszczowym i najbardziej chłodnym miesiącem jest sierpień. Największa ilość opadów przypada na Deltę Nigru (do 4000 mm rocznie), w środkowej części kraju - 1000–1400 mm., A na skrajnym wschodzie - tylko 500 mm. Najsuchszym okresem jest zima, kiedy wiatr Harmattan wieje z północnego wschodu, przynosząc codzienne upały i gwałtowne dzienne spadki temperatury z pustynnych regionów kontynentu (w ciągu dnia powietrze ogrzewa się do +40°C i więcej, aw nocy temperatura spada do +10°C).

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Nigeria: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Nigeria: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne