Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Gwinei Równikowej

Gwinea Równikowa

Gwinea Równikowa © triplook.me

Gwinea Równikowa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Gwinei Równikowej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Gwinei Równikowej
#minimalna
25.7oC
#średnia temperatura
26.2oC
#maksymalnie
26.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Gwinei Równikowej w ostatnim tygodniu

Gwinea Równikowa: informacje o temperaturze wody

Gwinea Równikowa znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Gwinea Równikowa to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Gwinei Równikowej woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Gwinei Równikowej ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w Gwinei Równikowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Экваториальной Гвинее naprawione w Luba. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.2oC. I najzimniejszy - w Malabo, jego wartość - 25.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Gwinei Równikowej roczne wykresy wyglądają następująco:

Bath

Wyspa Bioko

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Gwinei Równikowej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Wyspa Bioko25.5°C25.6°C
Luba26.2°C25.6°C
Bath25.7°C25.6°C
Malabo25.5°C25.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Gwinei Równikowej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Gwinei Równikowej

Równikowe, gorące i stale wilgotne. Średnia roczna temperatura wynosi od +24°C do +28°C na różnych obszarach, opady wynoszą do 2000 mm. rocznie, deszczowe dni w roku - do 160. Na wyspach Bioko pora deszczowa trwa od lipca do stycznia, podczas gdy na kontynencie jest znacznie mniej opadów - maksymalnie od kwietnia do maja i od października do grudnia. Względnie suchszymi miesiącami są maj - wrzesień i grudzień - styczeń. Na wybrzeżu wyspy Macias Nguema Biyogo, na wyżynach, średnia roczna temperatura jest niższa - do +18 o C, a ilość opadów wzrasta do 2500-4000 mm. rocznie. W górach jest jeszcze zimniej.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Gwinea Równikowa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Gwinea Równikowa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne