Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Wybrzeża Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej

Wybrzeże Kości Słoniowej: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Wybrzeżu Kości Słoniowej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Wybrzeżu Kości Słoniowej
#minimalna
27.6oC
#średnia temperatura
28.4oC
#maksymalnie
28.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Wybrzeżu Kości Słoniowej w ostatnim tygodniu

Wybrzeże Kości Słoniowej: informacje o temperaturze wody

Wybrzeże Kości Słoniowej znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Zatokę Gwinejską. Wybrzeże Kości Słoniowej to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko sześć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Wybrzeżu Kości Słoniowej woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Wybrzeżu Kości Słoniowej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie sześć punktów w Wybrzeżu Kości Słoniowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кот-д’Ивуар naprawione w Sassandra. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.8oC. I najzimniejszy - w Grand-Lahou, jego wartość - 27.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Wybrzeżu Kości Słoniowej roczne wykresy wyglądają następująco:

Tabu

San Pedro

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Wybrzeżu Kości Słoniowej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Grand-Lahou27.6°C25.0°C
San Pedro28.7°C25.3°C
Sassandra28.8°C25.0°C
Tabu28.0°C25.3°C
Abidżan28.7°C26.5°C
Grand-Bassam28.8°C26.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Wybrzeżu Kości Słoniowej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Wybrzeżu Kości Słoniowej

Kraj leży w dwóch strefach klimatycznych - podrównikowej na północy i równikowej na południu. Średnie miesięczne temperatury wynoszą od +25°C do +30°C, ale ilość opadów i ich tryb są różne. Klimat w południowej części kraju, w strefie klimatu równikowego, jest gorący i wilgotny z ulewnymi deszczami. Temperatura waha się od 22°C do 32°C, a najbardziej ulewne deszcze występują od kwietnia do lipca, a także w październiku i listopadzie. Tutaj powietrze oceaniczne dominuje przez cały rok i nie ma ani jednego miesiąca bez opadów, których ilość sięga 2400 mm rocznie. Na północy w klimacie podrównikowym różnica temperatur jest ostrzejsza (w styczniu spada do +12 С w nocy, a latem przekracza +40 С), opady są znacznie mniejsze (1100–1800 mm.) I wyraźny jest okres suchej zimy. Od grudnia do lutego wiatry Harmattan wieją w północnych regionach kraju, przynosząc gorące powietrze i piasek z Sahary, dramatycznie zmniejszając widoczność i utrudniając oddychanie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wybrzeże Kości Słoniowej: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Wybrzeże Kości Słoniowej: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne