Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Argentyńskie

Argentyna

Argentyna © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Argentyńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Argentyńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Argentyńskie
#minimalna
6.0oC
#średnia temperatura
13.1oC
#maksymalnie
16.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Argentyńskie w ostatnim tygodniu

Morze Argentyńskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Argentyńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Argentyńskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Najcieplejsza woda w Morze Argentyńskie nagrane dzisiaj w Buenos Aires. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.7oC. I najzimniejszy - w Rio Gallegos, jego wartość - 6.0oC.

Temperatura wody w Morze Argentyńskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 16-ти punktów w Morze Argentyńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Argentyńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Buenos Aires, Argentyna

Rio Gallegos, Argentyna

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Argentyńskie.

MiastoWodaPowietrze
Buenos Aires16.7°C14.3°C
San Clemente del Tuyu15.5°C13.5°C
Camarones9.7°C10.0°C
Comodoro-Rivadavia8.9°C14.5°C
Kaleta-Olivia9.0°C14.5°C
Półwysep Valdes11.9°C11.9°C
Mar del Plata14.1°C13.1°C
Puerto Madryn11.8°C11.9°C
San Antonio Oeste13.7°C13.8°C
Quilmes15.8°C14.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Argentyńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Argentyna

    Argentyna © pixabay.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne