Wersja strony w języku polskim
Chapadmalal, Argentyna
Chapadmalal, Argentyna | © Leo Cejas

Aktualna temperatura wody w Morzu Argentyńskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Argentyńskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
9.5°C
#średni
16.6°C
#maksymalny
21.9°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest inna. Oprócz, szczerze mówiąc, bardzo zimnych miejsc, są takie, w których pływanie może być wygodne.

Morze Argentyńskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Argentyńskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Centinela del Mar, Argentyna
Centinela del Mar, Argentyna | © Maria Palomo

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tigre. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 22.0°C. I najzimniejszy w Rio Gallegos, jego wartość 8.9°C.

Temperatura wody na Morzu Argentyńskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Argentyńskie: informacje ogólne

Puerto Deseado, Argentyna
Puerto Deseado, Argentyna | © Raul Jara

Morze Argentyńskie to termin używany w Argentynie w odniesieniu do części Oceanu Atlantyckiego pokrywającej argentyński szelf kontynentalny. Międzynarodowa Organizacja Hydrograficzna nie uznaje istnienia tego morza bez zidentyfikowania lub nazwania części Oceanu Atlantyckiego przylegającej do wybrzeża Argentyny.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Buenos Aires21.2°C18.9°C
Mar Del Plata17.2°C17.6°C
Comodoro Rivadavia13.9°C14.1°C
Monte Hermoso18.7°C17.9°C
Rio Gallegos8.9°C5.9°C
Puerto Madryn15.6°C18.8°C
Las Grutas17.2°C21.1°C
Półwysep Valdes15.1°C19.0°C
Camarones13.6°C14.6°C
Quilmes21.0°C18.9°C
Mar de Ajo18.8°C19.6°C
Mar Azul18.4°C18.3°C
San Antonio Oeste16.8°C21.1°C
Caleta Cordoba13.4°C14.1°C
Tigre22.0°C18.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Pinamar, Argentyna
Pinamar, Argentyna | © Fernando Valesani

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.