Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

HISZPANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Katalonia

L'Escala, Hiszpania

L'Escala, Hiszpania

Katalonia (Hiszpania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
17.8oC
#średnia temperatura
19.8oC
#maksymalnie
20.7oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Katalonia: mapa regionu

Katalonia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Katalonia ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 45 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Katalonia jest odnotowywana w Altafulla. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.7oC. I najzimniejszy - w Różach, jego znaczenie - 17.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Katalonia roczne harmonogramy są następujące:

Barcelona

Tarragona

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Katalonia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Palamos19.7°C14.0°C
Mataro19.6°C16.0°C
Barcelona20.6°C18.0°C
La Pineda20.0°C17.0°C
Costa del Garraf20.4°C17.0°C
Malgrat de Mar19.7°C16.0°C
Calafell20.7°C17.0°C
Salou20.2°C17.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Katalonia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Cadaqués, Hiszpania

Cadaqués, Hiszpania

Katalonia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Katalonia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Hiszpania: inne regiony

Barcelona, Hiszpania

Barcelona, Hiszpania © fountravel.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne