Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

HISZPANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Kraj Baskow

Bilbao, Hiszpania

Bilbao, Hiszpania © pixabay.com

Kraj Baskow (Hiszpania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
20.9oC
#średnia temperatura
21.5oC
#maksymalnie
22.1oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Kraj Baskow: mapa regionu

Kraj Baskow: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Kraj Baskow wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 27 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Kraj Baskow jest odnotowywana na plaży Concha. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.2oC. I najzimniejszy - w Portugalete, jego znaczenie - 21.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Kraj Baskow roczne harmonogramy są następujące:

San Sebastian

Orio

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Kraj Baskow. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Orio21.7°C20.0°C
Plencia21.4°C19.9°C
Zumaya21.9°C20.0°C
Algorta21.7°C19.9°C
Getaria21.9°C20.0°C
Pasaia21.9°C20.0°C
Bermeo22.1°C17.9°C
Irun21.9°C20.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Kraj Baskow za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Zumaya, Hiszpania

Zumaya, Hiszpania

Kraj Baskow: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Kraj Baskow: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Hiszpania: inne regiony

Zumaya, Hiszpania

Zumaya, Hiszpania

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne