Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

HISZPANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Murcia

Kartagena, Hiszpania

Kartagena, Hiszpania © navimba.com

Murcia (Hiszpania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
24.1oC
#średnia temperatura
24.3oC
#maksymalnie
24.8oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Murcia: mapa regionu

Murcia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Murcia jest odnotowywana w La Manga. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.6oC. I najzimniejszy - w Kartagenie, jego znaczenie - 23.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Murcia roczne harmonogramy są następujące:

La Manga

Kartagena

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Murcia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Kartagena23.0°C24.7°C
Aguilas23.4°C24.6°C
La Manga23.6°C24.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Murcia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Aguilas, Hiszpania

Aguilas, Hiszpania © Википедия

Murcia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Murcia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Hiszpania: inne regiony

Kartagena, Hiszpania

Kartagena, Hiszpania © www.worlds.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne