Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

HISZPANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Wyspy Kanaryjskie

wyspa Lanzarote, Hiszpania

wyspa Lanzarote, Hiszpania © pixabay.com

Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
18.0oC
#średnia temperatura
19.0oC
#maksymalnie
20.1oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Wyspy Kanaryjskie: mapa regionu

Wyspy Kanaryjskie: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Wyspy Kanaryjskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 37 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Wyspy Kanaryjskie jest odnotowywana na La Palma. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.9oC. I najzimniejszy - w Guia de Isora, jego znaczenie - 18.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Wyspy Kanaryjskie roczne harmonogramy są następujące:

Gran Canaria

Wyspa Teneryfa

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Wyspy Kanaryjskie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
La Palma19.9°C19.0°C
Garachiko18.9°C18.8°C
Puerto del Rosario18.6°C16.0°C
El Cotillo18.8°C16.0°C
La Matanza de Acentejo19.1°C18.8°C
Buenavista del Norte18.8°C17.3°C
Puerto de la Cruz18.8°C18.8°C
Las Palmas19.2°C18.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Wyspy Kanaryjskie za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Gran Canaria, Hiszpania

Gran Canaria, Hiszpania © letsportpeople.com

Wyspy Kanaryjskie: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Wyspy Kanaryjskie: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Hiszpania: inne regiony

Las Palmas, Hiszpania

Las Palmas, Hiszpania © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne