Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

HISZPANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Asturias

Gijon, Hiszpania

Gijon, Hiszpania © pixabay.com

Asturias (Hiszpania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
17.6oC
#średnia temperatura
18.3oC
#maksymalnie
19.3oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Asturias: mapa regionu

Asturias: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Asturias wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 13-ти punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Asturias jest odnotowywana w Llanes. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.9oC. I najzimniejszy - w Figueras, jego znaczenie - 17.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Asturias roczne harmonogramy są następujące:

Ribadesella

Llanes

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Asturias. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Llanes18.9°C16.2°C
Ribadesella18.5°C16.2°C
Gijon18.7°C15.5°C
Figueras17.3°C14.3°C
Cudillero18.1°C14.1°C
Soto del Barco18.3°C14.1°C
Luarca17.6°C14.1°C
Aviles18.1°C14.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Asturias za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Asturias, Hiszpania

Asturias, Hiszpania © pixabay.com

Asturias: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Asturias: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Hiszpania: inne regiony

Gijon, Hiszpania

Gijon, Hiszpania © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne