Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

USA

Temperatura morza na wybrzeżu Gruzji

Miami Beach, USA

Miami Beach, USA © pixabay.com

Floryda (USA): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
19.3oC
#średnia temperatura
22.4oC
#maksymalnie
26.3oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Floryda: mapa regionu

Floryda: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Floryda ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu Gruzji jest odnotowywana w Miami. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.3oC. I najzimniejszy - w Ellenton, jego znaczenie - 19.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Floryda roczne harmonogramy są następujące:

Miami Beach

Tampa

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Floryda. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Fort Pierce24.7°C22.2°C
Bradenton20.3°C19.5°C
Indian Shores19.8°C18.7°C
Gibsonton20.2°C18.7°C
Holmes Beach20.3°C19.5°C
Valparaiso20.6°C14.2°C
Cujo Ki25.5°C25.1°C
Feather Sound20.0°C18.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Floryda za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Miami Beach, USA

Miami Beach, USA © pixabay.com

Floryda: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Floryda: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

USA: inne regiony

Fort Myers Beach, USA

Fort Myers Beach, USA © pixabay.com

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne