Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

USA

Temperatura Morza Kalifornijskiego Temperatura morza na wybrzeżu Connecticut

wyspa Santa Catalina, USA

wyspa Santa Catalina, USA © losangeles.zagranitsa.com

Kalifornia (USA): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
9.7oC
#średnia temperatura
17.5oC
#maksymalnie
20.4oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Kalifornia: mapa regionu

Kalifornia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jest inna. Oprócz bardzo zimnych miejsc, są też takie, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Kalifornia wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura Morza Kalifornijskiego temperatura morza na wybrzeżu Connecticut jest odnotowywana w San Diego. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.4oC. I najzimniejszy - w Crescent City, jego znaczenie - 9.7oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Kalifornia roczne harmonogramy są następujące:

Los Angeles

Malibu

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Kalifornia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Force Beach20.0°C22.9°C
Auckland16.6°C17.8°C
Santa Barbara18.7°C24.0°C
Twin Lakes18.0°C18.7°C
Plaża Solana19.8°C28.5°C
Carlsbad20.2°C27.4°C
Oceanside19.6°C27.4°C
Palos Verdes Estates19.8°C24.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Kalifornia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Santa Cruz, USA

Santa Cruz, USA © pixabay.com

Kalifornia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Kalifornia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

USA: inne regiony

Santa Barbara, USA

Santa Barbara, USA

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne