Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

USA

Temperatura Morza Kalifornijskiego Temperatura morza na wybrzeżu Connecticut

Marina Del Rey, USA

Marina Del Rey, USA © pixabay.com

Kalifornia (USA): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
12.5oC
#średnia temperatura
18.5oC
#maksymalnie
21.5oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Kalifornia: mapa regionu

Kalifornia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jest inna. Oprócz miejsc naprawdę zimnych są też miejsca, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Kalifornia wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura Morza Kalifornijskiego temperatura morza na wybrzeżu Connecticut jest odnotowywana w Oceanside. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 21.3oC. I najzimniejszy - w Crescent City, jego znaczenie - 12.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Kalifornia roczne harmonogramy są następujące:

Los Angeles

Lake Tahoe

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Kalifornia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Malibu20.2°C20.1°C
Torrey Pines20.8°C22.0°C
Avalon20.5°C19.9°C
Plaża La Selva15.2°C16.5°C
Burlingame18.0°C15.6°C
Tiberon17.7°C15.6°C
Opal Cliffs18.5°C16.5°C
Newport Beach20.3°C19.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Kalifornia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

La Jolla, USA

La Jolla, USA © pixabay.com

Kalifornia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Kalifornia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

USA: inne regiony

Santa Monica, USA

Santa Monica, USA

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne