Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

USA

Temperatura Morza Kalifornijskiego Temperatura morza na wybrzeżu Connecticut

Malibu, USA

Malibu, USA © pixabay.com

Kalifornia (USA): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
9.3oC
#średnia temperatura
14.5oC
#maksymalnie
16.6oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Kalifornia: mapa regionu

Kalifornia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Kalifornia ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura Morza Kalifornijskiego temperatura morza na wybrzeżu Connecticut jest odnotowywana w Avalon. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.4oC. I najzimniejszy - nad jeziorem Tahoe, jego znaczenie - 9.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Kalifornia roczne harmonogramy są następujące:

Los Angeles

Lake Tahoe

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Kalifornia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Marina Del Rey15.6°C17.4°C
Sausalito13.4°C13.2°C
Oxnard Shores15.4°C16.8°C
Ayla Vista14.2°C18.3°C
La Jolla16.1°C20.2°C
Huntington Beach16.4°C16.9°C
Dana Point16.0°C17.5°C
Plaża La Selva13.1°C12.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Kalifornia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

San Francisco, USA

San Francisco, USA © pixabay.com

Kalifornia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Kalifornia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

USA: inne regiony

Santa Monica, USA

Santa Monica, USA

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne