Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

GRECJA

Temperatura wody morskiej we wschodniej Macedonii i Tracji

Thassos, Grecja

Thassos, Grecja © pixabay.com

Wschodnia Macedonia i Tracja (Grecja): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
23.1oC
#średnia temperatura
25.5oC
#maksymalnie
26.4oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Wschodnia Macedonia i Tracja: mapa regionu

Wschodnia Macedonia i Tracja: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Wschodnia Macedonia i Tracja wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziewięć punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura wody morskiej we wschodniej Macedonii i Tracji jest odnotowywana w Keramoti. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.1oC. I najzimniejszy - w Limenas, jego znaczenie - 24.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Wschodnia Macedonia i Tracja roczne harmonogramy są następujące:

Thassos

Kavala

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Wschodnia Macedonia i Tracja. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Potos26.1°C25.9°C
Limenas24.4°C24.3°C
Skała Niedźwiedzia26.1°C25.9°C
Kavala25.2°C24.8°C
Limenaria25.3°C25.9°C
Thassos25.7°C25.9°C
Straton25.4°C25.5°C
Keramoti26.1°C25.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Wschodnia Macedonia i Tracja za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kavala, Grecja

Kavala, Grecja © expresstours.eu

Wschodnia Macedonia i Tracja: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Wschodnia Macedonia i Tracja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Grecja: inne regiony

Thassos, Grecja

Thassos, Grecja © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne