Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

FRANCJA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Langwedocja Roussillon

Ustaw, Francja

Ustaw, Francja © frenchtrip.ru

Langwedocja Roussillon (Francja): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
13.7oC
#średnia temperatura
14.2oC
#maksymalnie
14.8oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Langwedocja Roussillon: mapa regionu

Langwedocja Roussillon: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili w kurortach regionu temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Langwedocja Roussillon ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 21 punkt w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Langwedocja Roussillon jest odnotowywana w Sainte-Marie-de-la-Mer. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.8oC. I najzimniejszy - w Le Barcares, jego znaczenie - 13.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Langwedocja Roussillon roczne harmonogramy są następujące:

Argelès-sur-Mer

La Grande-Motte

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Langwedocja Roussillon. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Le Barcares13.6°C7.6°C
Palavas-les-Flots14.0°C6.0°C
Valras-Plage14.2°C7.6°C
Ustaw14.1°C6.0°C
Le Grau-du-Roi13.9°C6.0°C
La Grande-Motte14.0°C6.0°C
Serignan13.9°C7.6°C
Agde14.0°C7.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Langwedocja Roussillon za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Agde, Francja

Agde, Francja © uatraveller.com

Langwedocja Roussillon: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Langwedocja Roussillon: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Francja: inne regiony

Le Barcares, Francja

Le Barcares, Francja © www.votpusk.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne