Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jeziora Szackie

Jezioro Świtaź, Ukraina

Jezioro Świtaź, Ukraina © volynnews.com

Aktualna temperatura wody w Jeziora Szackie. Prognoza zmian temperatury wody w Jeziora Szackie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jeziora Szackie
#minimalna
14.7oC
#średnia temperatura
15.0oC
#maksymalnie
15.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Jeziora Szackie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Ukraina

Jeziora Szackie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jeziora Szackie temperatura wody jest chłodna, nie dla wszystkich. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Najcieplejsza woda w Jeziora Szackie nagrane dzisiaj w Jezioro Ostrowskoje. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 15.3oC. I najzimniejszy - w Jezioro Pulemetskoye, jego wartość - 14.7oC.

Temperatura wody w Jeziora Szackie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez sześć punktów w Jeziora Szackie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jeziora Szackie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Jezioro Świtaź, Ukraina

jeziora Szackie, Ukraina

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jeziora Szackie.

MiastoWodaPowietrze
Jezioro Peremut15.0°C13.4°C
Jezioro Świtaź15.1°C13.4°C
Jezioro Pulemetskoye14.7°C13.4°C
jeziora Szackie14.8°C13.4°C
Jezioro Ostrowskoje15.3°C13.4°C
Jezioro Luki15.3°C13.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jeziora Szackie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Jezioro Luki, Ukraina

Jezioro Luki, Ukraina © drymba.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne