Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jeziora Szackie

Jezioro Luki, Ukraina

Jezioro Luki, Ukraina © drymba.com

Aktualna temperatura wody w Jeziora Szackie. Prognoza zmian temperatury wody w Jeziora Szackie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jeziora Szackie
#minimalna
20.7oC
#średnia temperatura
21.0oC
#maksymalnie
21.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Jeziora Szackie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Ukraina

Jeziora Szackie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jeziora Szackie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Jeziora Szackie nagrane dzisiaj w Jezioro Peremut. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 21.4oC. I najzimniejszy - w jeziorach Szack, jego wartość - 20.5oC.

Temperatura wody w Jeziora Szackie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez sześć punktów w Jeziora Szackie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jeziora Szackie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Jezioro Świtaź, Ukraina

jeziora Szackie, Ukraina

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jeziora Szackie.

MiastoWodaPowietrze
jeziora Szackie20.5°C18.7°C
Jezioro Ostrowskoje21.2°C18.7°C
Jezioro Peremut21.4°C18.7°C
Jezioro Luki20.7°C18.7°C
Jezioro Świtaź20.5°C18.7°C
Jezioro Pulemetskoye21.0°C18.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jeziora Szackie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Jezioro Ostrowskoje, Ukraina

Jezioro Ostrowskoje, Ukraina © rivnefish.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne