Wersja strony w języku polskim
Cleveland, USA
Cleveland, USA | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Wielkich Jeziorach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Wielkich Jeziorach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.9°C
#średni
18.2°C
#maksymalny
20.3°C

Duże jeziora: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Duże jeziora: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Mississauga, Kanada
Mississauga, Kanada | © Richard Morrison

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bay Village. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 20.5°C. I najzimniejszy na Wyspach Apostolskich, jego wartość 14.0°C.

Temperatura wody w dużych jeziorach wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Duże jeziora: informacje ogólne

Jezioro Michigan, USA
Jezioro Michigan, USA | © Marwan

Wielkie Jeziora to system słodkowodnych jezior w Ameryce Północnej, na terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady (Jezioro Michigan znajduje się w całości w Stanach Zjednoczonych, pozostałe jeziora i łączące je krótkie rzeki stanowią granicę między Stanami Zjednoczonymi Stany Zjednoczone i Kanada. Obejmuje wiele dużych i średnich zbiorników wodnych połączonych rzekami i cieśninami. Do właściwych Wielkich Jezior zalicza się pięć największych: Superior, Huron, Michigan, Erie i Ontario, chociaż czasami obejmują również jezioro St. Clare stanowią największą grupę słodkowodnych jezior na Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jezioro Michigan17.8°C10.5°C
Jezioro St Clair17.9°C13.2°C
Toronto19.7°C15.1°C
Milwaukee18.1°C10.1°C
Kingston17.9°C17.7°C
Traverse City17.3°C10.7°C
Sarnia17.9°C12.8°C
Port Huron17.6°C12.8°C
St Joseph18.4°C12.2°C
South Haven18.8°C12.2°C
Michigan City18.4°C11.5°C
Goderich17.0°C11.7°C
Evanston18.2°C11.3°C
Saugatuck19.0°C11.5°C
Green Bay17.4°C10.0°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Toronto, Kanada
Toronto, Kanada | © Christopher Corbin

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.