Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Duże jeziora

Cleveland, USA

Cleveland, USA © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Duże jeziora. Prognoza zmian temperatury wody w Duże jeziora. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Duże jeziora
#minimalna
7.6oC
#średnia temperatura
20.3oC
#maksymalnie
23.2oC

Osady i kurorty nad jeziorem:

Kanada

USA

Duże jeziora: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Duże jeziora temperatura wody jest bardzo różna. Są bardzo zimne miejsca, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i komfortową wodą.

Najcieplejsza woda w Duże jeziora nagrane dzisiaj w Lake Bluff. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.8oC. I najzimniejszy - w Munizing, jego wartość - 8.5oC.

Temperatura wody w Duże jeziora wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Duże jeziora w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Duże jeziora, roczne wykresy wyglądają następująco:

jezioro Michigan, USA

Niagara Falls, Kanada

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Duże jeziora.

MiastoWodaPowietrze
Youngstown22.1°C22.6°C
Rocky River22.3°C22.7°C
Mała jakość22.8°C20.0°C
Port Clinton23.0°C22.2°C
Green Bay23.8°C18.2°C
Mississauga23.0°C22.0°C
Rossford22.9°C20.0°C
Windsor22.3°C21.9°C
East Tavas22.1°C18.6°C
Goderich23.0°C21.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Duże jeziora. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

    Niagara Falls, Kanada

    Niagara Falls, Kanada © pixabay.com

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne