Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Duże jeziora

Niagara Falls, Kanada

Niagara Falls, Kanada © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Duże jeziora. Prognoza zmian temperatury wody w Duże jeziora. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Duże jeziora
#minimalna
11.8oC
#średnia temperatura
16.6oC
#maksymalnie
18.0oC

Osady i kurorty nad jeziorem:

Kanada

USA

Duże jeziora: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Duże jeziora temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Duże jeziora nagrane dzisiaj w Chicago. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 18.0oC. I najzimniejszy - w Gladstone, jego wartość - 11.8oC.

Temperatura wody w Duże jeziora ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Duże jeziora w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Duże jeziora, roczne wykresy wyglądają następująco:

Chicago, USA

jezioro Michigan, USA

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Duże jeziora.

MiastoWodaPowietrze
Port Huron17.1°C20.1°C
Chicago18.0°C22.5°C
Rocky River17.2°C20.4°C
Woodland Beach17.4°C20.3°C
New Baltimore17.4°C20.3°C
Wioska Zatoki16.9°C20.4°C
St. Claire Shores17.2°C20.3°C
Greater Napanee16.9°C19.1°C
Manitowoc17.7°C22.8°C
Thorold16.9°C20.1°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Duże jeziora. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

    Chicago, USA

    Chicago, USA © ukrainianpeople.us

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne