Wersja strony w języku polskim
Fort Gratiot Township, USA
Fort Gratiot Township, USA | © P H I L I P

Aktualna temperatura wody w Wielkich Jeziorach. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Wielkich Jeziorach.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.5°C
#średni
0.1°C
#maksymalny
2.4°C

W tej chwili na plażach w dużych jeziorach temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Duże jeziora: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Duże jeziora: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Evanston, USA
Evanston, USA | © Mahdi Nazeri

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Oswego. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 1.9°C. I najzimniejszy w East Tawas, jego wartość -1.5°C.

Temperatura wody w dużych jeziorach ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Duże jeziora: informacje ogólne

Willoughby, USA
Willoughby, USA | © Curtis Franks

Wielkie Jeziora to system słodkowodnych jezior w Ameryce Północnej, na terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady (Jezioro Michigan znajduje się w całości w Stanach Zjednoczonych, pozostałe jeziora i łączące je krótkie rzeki stanowią granicę między Stanami Zjednoczonymi Stany Zjednoczone i Kanada. Obejmuje wiele dużych i średnich zbiorników wodnych połączonych rzekami i cieśninami. Do właściwych Wielkich Jezior zalicza się pięć największych: Superior, Huron, Michigan, Erie i Ontario, chociaż czasami obejmują również jezioro St. Clare stanowią największą grupę słodkowodnych jezior na Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Toronto0.5°C-1.7°C
Jezioro Michigan-0.1°C0.2°C
Lake Superior-0.5°C-2.6°C
Erie0.1°C-2.4°C
Jezioro St Clair-0.1°C1.8°C
Goderich0.6°C-2.4°C
Traverse City1.5°C-0.9°C
Chicago-0.3°C3.4°C
Sarnia-0.5°C0.3°C
Windsor-0.1°C1.8°C
Port Huron-0.5°C0.3°C
Hamilton0.5°C-0.9°C
Munising-0.5°C-2.0°C
Oshawa0.2°C-1.7°C
Niagara Falls0.2°C-0.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Mount Clemens, USA
Mount Clemens, USA | © Dan Kern

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.