Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jezioro Genewskie

Evian-les-Bains, Francja

Evian-les-Bains, Francja © triplook.me

Aktualna temperatura wody w Jezioro Genewskie. Prognoza zmian temperatury wody w Jezioro Genewskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jezioro Genewskie
#minimalna
6.0oC
#średnia temperatura
6.6oC
#maksymalnie
8.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Jezioro Genewskie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Szwajcaria

Francja

Jezioro Genewskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jezioro Genewskie temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Najcieplejsza woda w Jezioro Genewskie nagrane dzisiaj w Genewa. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 8.1oC. I najzimniejszy - w Montreux, jego wartość - 6.0oC.

Temperatura wody w Jezioro Genewskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez pięć punktów w Jezioro Genewskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jezioro Genewskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Genewa, Szwajcaria

Montreux, Szwajcaria

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jezioro Genewskie.

MiastoWodaPowietrze
Genewa8.1°C-1.6°C
Lozanna6.1°C-1.6°C
Evian-les-Bains6.3°C-1.6°C
Nyon6.6°C-1.6°C
Montreux6.0°C-1.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jezioro Genewskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Lozanna, Szwajcaria

Lozanna, Szwajcaria © pixabay.com

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne