Wersja strony w języku polskim
Lausanne, Szwajcaria
Lausanne, Szwajcaria | © Dino Panic

Aktualna temperatura wody w Jeziorze Genewskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Jeziorze Genewskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.0°C
#średni
18.3°C
#maksymalny
18.6°C

W tej chwili na plażach w Jeziorze Genewskim temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z chłodną wodą i są takie mniej lub bardziej komfortowe.

Jezioro Genewskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Jezioro Genewskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Lausanne, Szwajcaria
Lausanne, Szwajcaria | © pixabay.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Thonon-les-Bains. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 18.9°C. I najzimniejszy w Genewie, jego wartość 18.2°C.

Temperatura wody w Jeziorze Genewskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Jezioro Genewskie: informacje ogólne

Lausanne, Szwajcaria
Lausanne, Szwajcaria | © pixabay.com

Jezioro Genewskie lub Leman to największe jezioro w Alpach i drugie co do wielkości (po Balatonie) jezioro w Europie Środkowej. Znajduje się w granicach Szwajcarii i Francji.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Geneve18.2°C21.3°C
Thonon-les-Bains18.9°C21.3°C
Lausanne18.5°C21.3°C
Evian-les-Bains18.3°C21.3°C
Nyon18.3°C21.3°C
Montreux18.4°C21.3°C
Morges18.5°C21.3°C
Publier18.6°C21.3°C
Messery18.8°C21.3°C
Chens-sur-Leman18.7°C21.3°C
Yvoire18.3°C21.3°C
Lugrin18.7°C21.3°C
Meillerie18.7°C21.3°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.