Wersja strony w języku polskim
Lindau, Niemcy
Lindau, Niemcy | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Jeziorze Bodeńskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Jeziorze Bodeńskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
17.0°C
#średni
17.2°C
#maksymalny
17.4°C

W tej chwili na plażach w Jeziorze Bodeńskim temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z chłodną wodą i są takie mniej lub bardziej komfortowe.

Jezioro Bodeńskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Jezioro Bodeńskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Lindau, Niemcy
Lindau, Niemcy | © Elmar Zangerl

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Friedrichshafen. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 18.1°C. I najzimniejszy w Lindau, jego wartość 17.5°C.

Temperatura wody w Jeziorze Bodeńskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Jezioro Bodeńskie: informacje ogólne

Lindau, Niemcy
Lindau, Niemcy | © pixabay.com

Jezioro Bodeńskie to jezioro położone w Prealpach na granicy Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Mówiąc o Jeziorze Bodeńskim, mamy na myśli trzy zbiorniki wodne: Górne Jezioro (niem. Obersee), Dolne Jezioro (Untersee) i Ren (Seerhein), które łączy te dwa zbiorniki wodne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Konstanz18.0°C20.7°C
Friedrichshafen18.1°C20.7°C
Meersburg17.6°C20.7°C
Lindau17.5°C20.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.