Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie

Lindau, Niemcy

Lindau, Niemcy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Jezioro Bodeńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie
#minimalna
11.6oC
#średnia temperatura
11.8oC
#maksymalnie
11.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Jezioro Bodeńskie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Niemcy

Jezioro Bodeńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jezioro Bodeńskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Jezioro Bodeńskie nagrane dzisiaj w Friedrichshafen. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 11.9oC. I najzimniejszy - w Lindau, jego wartość - 11.6oC.

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Jezioro Bodeńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jezioro Bodeńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Lindau, Niemcy

Friedrichshafen, Niemcy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jezioro Bodeńskie.

MiastoWodaPowietrze
Lindau11.6°C10.4°C
Konstancja11.9°C10.4°C
Friedrichshafen11.9°C10.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jezioro Bodeńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Lindau, Niemcy

Lindau, Niemcy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne