Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie

Lindau, Niemcy

Lindau, Niemcy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Jezioro Bodeńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie
#minimalna
22.8oC
#średnia temperatura
23.0oC
#maksymalnie
23.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Jezioro Bodeńskie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Niemcy

Jezioro Bodeńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jezioro Bodeńskie woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Najcieplejsza woda w Jezioro Bodeńskie nagrane dzisiaj w Lindau. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.9oC. I najzimniejszy - w Friedrichshafen, jego wartość - 23.6oC.

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Jezioro Bodeńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jezioro Bodeńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Konstancja, Niemcy

Lindau, Niemcy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jezioro Bodeńskie.

MiastoWodaPowietrze
Friedrichshafen23.6°C20.2°C
Lindau23.9°C20.2°C
Konstancja23.7°C20.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jezioro Bodeńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Friedrichshafen, Niemcy

Friedrichshafen, Niemcy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne