Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie

Lindau, Niemcy

Lindau, Niemcy © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie. Prognoza zmian temperatury wody w Jezioro Bodeńskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jezioro Bodeńskie
#minimalna
17.0oC
#średnia temperatura
17.3oC
#maksymalnie
17.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Jezioro Bodeńskie w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Niemcy

Jezioro Bodeńskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jezioro Bodeńskie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Jezioro Bodeńskie nagrane dzisiaj w Konstancja. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.6oC. I najzimniejszy - w Friedrichshafen, jego wartość - 16.4oC.

Temperatura wody w Jezioro Bodeńskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Jezioro Bodeńskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jezioro Bodeńskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Friedrichshafen, Niemcy

Konstancja, Niemcy

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jezioro Bodeńskie.

MiastoWodaPowietrze
Lindau16.5°C17.3°C
Konstancja16.6°C17.3°C
Friedrichshafen16.4°C17.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jezioro Bodeńskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Friedrichshafen, Niemcy

Friedrichshafen, Niemcy © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne