Wersja strony w języku polskim
Keszthely, Węgry
Keszthely, Węgry | © venagid.ru

Aktualna temperatura wody w Balatonie. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Balatonie.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
20.0°C
#średni
20.1°C
#maksymalny
20.2°C

W tej chwili na plażach w jeziorze Balaton temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z chłodną wodą i są takie mniej lub bardziej komfortowe.

Balaton: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Balaton: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Keszthely, Węgry
Keszthely, Węgry | © Laszlo Arvai

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Siofok. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 20.4°C. I najzimniejszy w Keszthely, jego wartość 20.1°C.

Temperatura wody w jeziorze Balaton ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Balaton: informacje ogólne

Keszthely, Węgry
Keszthely, Węgry | © venagid.ru

Balaton to jezioro w zachodnich Węgrzech, największe w Europie Środkowej. Wybrzeże Balatonu to najważniejszy kurort na Węgrzech ze źródłami mineralnymi i termalnymi. Rybołówstwo jest dobrze rozwinięte. Jezioro jest żeglowne.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jezioro Balaton20.2°C23.6°C
Siofok20.4°C22.9°C
Keszthely20.1°C23.6°C
Balatonboglar20.2°C23.6°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.