Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Balaton

Balaton, Węgry

Balaton, Węgry © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Balaton. Prognoza zmian temperatury wody w Balaton. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Balaton
#minimalna
11.5oC
#średnia temperatura
11.7oC
#maksymalnie
11.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Balaton w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Węgry

Balaton: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Balaton temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Balaton nagrane dzisiaj w Keszthely. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 11.7oC. I najzimniejszy - nad Balatonem, jego wartość - 11.5oC.

Temperatura wody w Balaton ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez dwa punkty w Balaton w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Balaton, roczne wykresy wyglądają następująco:

Balaton, Węgry

Keszthely, Węgry

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Balaton.

MiastoWodaPowietrze
Balaton11.5°C7.9°C
Keszthely11.7°C7.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Balaton. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Keszthely, Węgry

Keszthely, Węgry © venagid.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne