Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Jezioro Kunigunda

Jezioro Kunigunda, Ukraina

Jezioro Kunigunda, Ukraina © xt.ht

Aktualna temperatura wody w Jezioro Kunigunda. Prognoza zmian temperatury wody w Jezioro Kunigunda. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Jezioro Kunigunda
#minimalna
11.1oC
#średnia temperatura
11.1oC
#maksymalnie
11.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Jezioro Kunigunda w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty nad jeziorem:

Ukraina

Jezioro Kunigunda: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Jezioro Kunigunda temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody w Jezioro Kunigunda ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez jeden punkt w Jezioro Kunigunda w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Jezioro Kunigunda, roczne wykresy wyglądają następująco:

Jezioro Kunigunda, Ukraina

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Jezioro Kunigunda.

MiastoWodaPowietrze
Jezioro Kunigunda10.7°C9.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Jezioro Kunigunda. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne