Wersja strony w języku polskim
Dixon, Rosja
Dixon, Rosja | © Алексей Сергеев

Aktualna temperatura wody w Morzu Kara. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Kara.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.9°C
#średni
1.8°C
#maksymalny
3.4°C

W tej chwili na plażach w Morzu Kara temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Morze Kara: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Kara: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Dixon, Rosja
Dixon, Rosja | © novosibirskgid.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Tazovskiy. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 3.7°C. I najzimniejszy in Mys Kamennyy, jego wartość -0.9°C.

Temperatura wody w Morzu Kara wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Kara: informacje ogólne

Brunszwik, USA
Brunszwik, USA | © g.s. loucas

Morze jest ograniczone przez północne wybrzeże Eurazji i wyspy: Vaigach, Novaya Zemlya, Franz Josef Land, Severnaya Zemlya, Geiberg. W północnej części morza znajduje się Vize Land - wyspa, teoretycznie odkryta w 1924 roku.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dixon3.3°C-29.2°C
Mys Kamennyy-0.9°C-20.6°C
Tazovskiy3.7°C-24.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Altafulla, Hiszpania
Altafulla, Hiszpania | © Daniel Eduardo Pérez Camacho

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.