Wersja strony w języku polskim
Savusavu, Fidżi
Savusavu, Fidżi | © Hemant Saini

Aktualna temperatura wody na Morzu Fidżi. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Fidżi.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.5°C
#średni
29.5°C
#maksymalny
30.2°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Fidżi woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Fidżi: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Fidżi: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Savusavu, Fidżi
Savusavu, Fidżi | © Hemant Saini

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Mamanuca. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.2°C. I najzimniejszy w Levuka, jego wartość 29.1°C.

Temperatura wody na Morzu Fidżi wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Fidżi: informacje ogólne

Nadi, Fidżi
Nadi, Fidżi | © Watson Seeto

Fidżi to morze między wyspami na południowo-zachodnim Pacyfiku. Na północy graniczy z wyspami Fidżi, na wschodzie z wyspami Kermadec, na południu z Nową Zelandią i Morzem Tasmana, na zachodzie z Morzem Koralowym. Powierzchnia wynosi 3177 tys. Km².

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Nadi29.4°C28.5°C
Yasawa29.7°C29.0°C
Suva29.3°C30.0°C
Mamanuca30.2°C30.0°C
Lautoka30.0°C30.0°C
Savusavu29.9°C27.5°C
Sigatoka29.3°C28.5°C
Levuka29.1°C30.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Suva, Fidżi
Suva, Fidżi | © Jaimin

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.