Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Fidżi

Nandi, Fidżi

Nandi, Fidżi

Aktualna temperatura wody w Morze Fidżi. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Fidżi. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Fidżi
#minimalna
26.2oC
#średnia temperatura
27.2oC
#maksymalnie
27.9oC

Morze Fidżi: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Fidżi: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Fidżi woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Fidżi nagrane dzisiaj w Lautoka. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 27.9oC. I najzimniejszy - w Suva, jego wartość - 26.2oC.

Temperatura wody w Morze Fidżi wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez osiem punktów w Morze Fidżi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Fidżi, roczne wykresy wyglądają następująco:

Sigatoka, Fidżi

Yasawa, Fidżi

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Fidżi.

MiastoWodaPowietrze
Levuka27.3°C24.5°C
Mamanuka27.9°C26.7°C
Yasawa26.8°C25.5°C
Suva26.2°C26.7°C
Savusavu26.7°C24.5°C
Sigatoka27.1°C26.7°C
Lautoka27.9°C26.7°C
Nandi27.4°C26.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Fidżi. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne