Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w rzece Dniepr

Park wodny, Ukraina

Park wodny, Ukraina © kyivmaps.com

Aktualna temperatura wody w rzece Dniepr. Prognoza zmian temperatury wody w rzece Dniepr. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w rzece Dniepr
#minimalna
15.8oC
#średnia temperatura
17.2oC
#maksymalnie
19.6oC

Najpopularniejsze kurorty w rzece Dniepr w ostatnim tygodniu

Osady i kurorty wzdłuż rzeki:

Ukraina

Rosja

Dniepr: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w rzece Dniepr temperatura wody jest ogólnie chłodna, nie dla wszystkich. Chociaż są kurorty, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Najcieplejsza woda w rzece Dniepr nagrane dzisiaj w Chersoniu. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.6oC. I najzimniejszy - w Czarnobyl, jego wartość - 15.8oC.

Temperatura wody w rzece Dniepr ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 28 punktów w rzece Dniepr w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w rzece Dniepr, roczne wykresy wyglądają następująco:

Svetlogorsk, Ukraina

Kanev, Ukraina

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w rzece Dniepr.

MiastoWodaPowietrze
Ukraiński16.6°C18.9°C
Desenka17.1°C19.2°C
Smoleńsk15.8°C12.4°C
Zbiornik w Kijowie16.2°C19.6°C
Voiskovoe18.4°C18.9°C
Svetlogorsk18.0°C19.4°C
Wyspa Khortytsa18.8°C19.5°C
Suholuchie15.9°C19.0°C
Kijow16.7°C19.2°C
Chersoniu19.6°C19.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w rzece Dniepr. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

W pobliżu rzeki i jeziora

Horishni Plavni, Ukraina

Horishni Plavni, Ukraina © day.kiev.ua

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne