Wersja strony w języku polskim
Ozernovskiy, Rosja
Ozernovskiy, Rosja | © Антон Горелов

Aktualna temperatura wody w zatoce Avacha. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Avacha.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.1°C
#średni
-0.1°C
#maksymalny
0.0°C

W tej chwili na plażach w Avacha Bay temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do kąpieli.

Avacha Bay: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Avacha Bay: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Vilyuchinsk, Rosja
Vilyuchinsk, Rosja | © Oleg Novakov

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Pietropawłowsku Kamczackim. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 0.0°C. I najzimniejszy in Ozernovskiy, jego wartość -0.1°C.

Temperatura wody w Avacha Bay spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Avacha Bay: informacje ogólne

Pietropawłowsk Kamczacki, Rosja
Pietropawłowsk Kamczacki, Rosja | © yoshihiro enomoto

Avachinsky Bay to zatoka Oceanu Spokojnego u południowo-wschodniego wybrzeża Półwyspu Kamczackiego.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Pietropawłowsk Kamczacki0.0°C4.0°C
Vilyuchinsk-0.1°C4.0°C
Ozernovskiy-0.1°C2.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Pietropawłowsk Kamczacki, Rosja
Pietropawłowsk Kamczacki, Rosja | © strana.ru

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.