Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody W kanale angielskim

Deauville, Francja

Deauville, Francja © pixabay.com

Aktualna temperatura wody W kanale angielskim. Prognoza zmian temperatury wody W kanale angielskim. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody W kanale angielskim
#minimalna
16.5oC
#średnia temperatura
17.8oC
#maksymalnie
20.3oC

Angielski kanał: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Angielski kanał: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach W kanale angielskim temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda W kanale angielskim nagrane dzisiaj w Caen. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.3oC. I najzimniejszy - w Exmouth, jego wartość - 16.5oC.

Temperatura wody W kanale angielskim wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów W kanale angielskim w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk W kanale angielskim, roczne wykresy wyglądają następująco:

Bournemouth, UK

Brighton, UK

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach W kanale angielskim.

MiastoWodaPowietrze
Etretat19.1°C21.5°C
Swanage17.3°C19.5°C
Ramsgit18.4°C21.4°C
Courseulles-sur-Mer19.2°C19.5°C
Whitstable17.9°C22.7°C
Szpital Alderney18.1°C18.1°C
Exmouth16.5°C18.6°C
Barnville-Carter18.4°C18.9°C
Leysdown-on-Sea17.7°C21.4°C
Deauville20.0°C19.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie W kanale angielskim. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Olt, Francja

Olt, Francja © Википедия

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne