Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w jeziornych kurortach na Węgrzech

Balaton, Węgry

Balaton, Węgry

Węgry: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Węgrzech. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Węgrzech
#minimalna
11.0oC
#średnia temperatura
11.8oC
#maksymalnie
12.2oC

Najpopularniejsze kurorty na Węgrzech w ostatnim tygodniu

Węgry: informacje o temperaturze wody

Węgry znajdują się w Europie. Kraj nie ma dostępu do morza. Pokazujemy temperaturę wody w jednej rzece i jednym jeziorze na Węgrzech. Węgry to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Węgrzech temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Temperatura wody na Węgrzech ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty na Węgrzech w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Венгрии naprawione w Keszthely. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 12.2oC. I najzimniejszy - do Dunaju (niedaleko Budapesztu), jego wartość - 11.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Węgrzech roczne wykresy wyglądają następująco:

Balaton

Keszthely

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Węgrzech. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Keszthely12.2°C10.9°C
Balaton12.1°C10.9°C
Dunaj (niedaleko Budapesztu)11.0°C11.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Węgrzech, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Balaton, Węgry

Balaton, Węgry © pixabay.com

Klimat na Węgrzech

Umiarkowane, względnie suche, z gorącymi latami i dość mroźnymi zimami. Średnia temperatura w styczniu wynosi około -1 o C, w lipcu około +21 o C. Opady spadają do 450-900 mm. rocznie., głównie - w chłodnych miesiącach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Węgry: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Dunaj (niedaleko Budapesztu), Węgry

Dunaj (niedaleko Budapesztu), Węgry © pixabay.com

Węgry: rzeki

Mierzymy i pokazujemy temperaturę wody w rzekach przepływających przez kraj:

Węgry: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne