Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w jeziornych kurortach na Węgrzech

Balaton, Węgry

Balaton, Węgry © pixabay.com

Węgry: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Węgrzech. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Węgrzech
#minimalna
24.6oC
#średnia temperatura
24.7oC
#maksymalnie
24.9oC

Najpopularniejsze kurorty na Węgrzech w ostatnim tygodniu

Węgry: informacje o temperaturze wody

Węgry znajdują się w Europie. Kraj nie ma dostępu do morza. Pokazujemy temperaturę wody w jednej rzece i jednym jeziorze na Węgrzech. Węgry to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Węgrzech woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody na Węgrzech spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty na Węgrzech w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Венгрии naprawione nad Balatonem. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 24.9oC. I najzimniejszy - w Keszthely, jego wartość - 24.6oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Węgrzech roczne wykresy wyglądają następująco:

Balaton

Keszthely

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Węgrzech. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Balaton24.9°C18.3°C
Keszthely24.6°C18.3°C
Dunaj (niedaleko Budapesztu)24.7°C23.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Węgrzech, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Dunaj (niedaleko Budapesztu), Węgry

Dunaj (niedaleko Budapesztu), Węgry © pixabay.com

Klimat na Węgrzech

Umiarkowane, względnie suche, z gorącymi latami i dość mroźnymi zimami. Średnia temperatura w styczniu wynosi około -1 o C, w lipcu około +21 o C. Opady spadają do 450-900 mm. rocznie., głównie - w chłodnych miesiącach.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Węgry: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Keszthely, Węgry

Keszthely, Węgry © venagid.ru

Węgry: rzeki

Mierzymy i pokazujemy temperaturę wody w rzekach przepływających przez kraj:

Węgry: jeziora

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w niektórych jeziorach położonych w kraju:

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne