Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

TANZANIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Lindi

Zanzibar, Tanzania

Zanzibar, Tanzania © pixabay.com

Lindi (Tanzania): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.0oC
#maksymalnie
28.0oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Lindi: mapa regionu

Lindi: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Lindi ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Lindi roczne harmonogramy są następujące:

Lindy

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Lindi. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Lindy27.5°C20.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Lindi za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Zanzibar, Tanzania

Zanzibar, Tanzania © mandarin-tours.com.ua

Lindi: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Lindi: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Tanzania: inne regiony

Zanzibar, Tanzania

Zanzibar, Tanzania © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne