Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

PANAMA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Panama

Panama City, Panama

Panama City, Panama © pixabay.com

Panama (Panama): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
28.2oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
29.1oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Panama: mapa regionu

Panama: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Panama ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie sześć punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Panama jest odnotowywana w San Miguelito. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.1oC. I najzimniejszy - w Nueva Gorgona, jego znaczenie - 28.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Panama roczne harmonogramy są następujące:

Puerto Caimito

San Miguelito

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Panama. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Pedasi28.4°C27.4°C
San Miguelito29.1°C27.8°C
Panama City28.9°C27.8°C
Veracruz28.8°C27.8°C
Nueva Gorgona28.2°C27.8°C
Puerto Caimito28.8°C27.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Panama za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Panama City, Panama

Panama City, Panama © panamacitypanama.info

Panama: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Panama: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Panama: inne regiony

Panama

Panama © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne