Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

PANAMA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu dwukropek

Colon, Panama

Colon, Panama © sardtravel.ru

dwukropek (Panama): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
28.8oC
#średnia temperatura
29.0oC
#maksymalnie
29.4oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

dwukropek: mapa regionu

dwukropek: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu dwukropek jest odnotowywana w Palmas Belias. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - Pertobelo, jego znaczenie - 28.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie dwukropek roczne harmonogramy są następujące:

Maria Chiquita

Colon

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie dwukropek. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Palmas Belias29.4°C28.0°C
Pertobelo28.3°C27.9°C
Puerto Pilón28.8°C27.9°C
Maria Chiquita28.5°C27.9°C
Colon28.8°C27.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie dwukropek za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspa Iguana, Panama

Wyspa Iguana, Panama © www.anywhere.com

dwukropek: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

dwukropek: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Panama: inne regiony

Panama

Panama © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne