Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

PANAMA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Darien

Panama City, Panama

Panama City, Panama © pixabay.com

Darien (Panama): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
27.6oC
#średnia temperatura
28.2oC
#maksymalnie
28.9oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Darien: mapa regionu

Darien: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Darien wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Darien jest odnotowywana w La Palma. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.1oC. I najzimniejszy - w Hacke, jego znaczenie - 28.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Darien roczne harmonogramy są następujące:

Morszczuk

Garachine

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Darien. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Garachine28.1°C27.9°C
Morszczuk28.0°C28.4°C
La Palma29.1°C27.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Darien za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Wyspa Iguana, Panama

Wyspa Iguana, Panama © www.anywhere.com

Darien: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Darien: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Panama: inne regiony

Colon, Panama

Colon, Panama © sardtravel.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne