Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Palestyny

Gaza, Palestyna

Gaza, Palestyna © da-voda.com

Palestyna: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Palestynie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Palestynie
#minimalna
28.8oC
#średnia temperatura
28.8oC
#maksymalnie
28.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Palestynie w ostatnim tygodniu

Palestyna: informacje o temperaturze wody

Palestyna znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Palestyna to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Palestynie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Palestynie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Palestynie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Палестине naprawione w Yabli. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - w Khn Inis, jego wartość - 28.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Palestynie roczne wykresy wyglądają następująco:

Yabli

Khn Inis

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Palestynie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Khn Inis28.5°C24.9°C
Yabli29.4°C24.9°C
Gaza29.4°C24.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Palestynie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Gaza, Palestyna

Gaza, Palestyna © bigpicture.ru

Klimat w Palestynie

Klimat autonomii odpowiada Izraelowi, Jordanii i Egipcjanom. Klimat podzwrotnikowy rozciąga się na całe małe terytorium autonomii, chociaż ze względu na szczególne położenie geograficzne i topografię istnieją obszary o klimacie tropikalnym, suchym i umiarkowanym. Średnie temperatury w styczniu wynoszą od -6 do + 18 ° С, w lipcu - od +24 do + 30 ° С, ale ta sama temperatura jest postrzegana inaczej ze względu na różnicę wilgotności powietrza w różnych częściach kraju. Opady spadają ze 100 do 800 mm rocznie, głównie zimą (od listopada do marca). Większość opadów przypada zwykle na grudzień-luty. Lato jest długie (od kwietnia do października), gorące i suche. Latem wieją gorące, suszące wiatry sharav i hamsin z pustyń Arabii i Synaju, a zimą często dochodzi do inwazji wilgotnych i ciepłych mas powietrza z Morza Śródziemnego.Temperatura wody w Morzu Martwym wynosi od + 19°C w lutym do + 31°C w sierpniu. Średnia temperatura powietrza jesienią i wiosną wynosi + 27 ° С, zimą + 20 ° С, a latem przekracza + 35 ° С.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Palestyna: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Palestyna: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne