Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

MALEZJA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Terengganu

Malezja

Malezja © tripmydream.com

Terengganu (Malezja): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
27.3oC
#średnia temperatura
27.8oC
#maksymalnie
28.2oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Terengganu: mapa regionu

Terengganu: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Terengganu wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie cztery punkty w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Terengganu jest odnotowywana w Redang. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.0oC. I najzimniejszy - w Paka, jego znaczenie - 26.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Terengganu roczne harmonogramy są następujące:

Curtih

Redang

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Terengganu. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Paka26.9°C24.9°C
Kuala Terengganu27.3°C24.8°C
Curtih27.2°C24.9°C
Redang28.0°C24.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Terengganu za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Langkawi, Malezja

Langkawi, Malezja © pixabay.com

Terengganu: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Terengganu: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Malezja: inne regiony

Sabah, Malezja

Sabah, Malezja © tripsavvy.com

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne