Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

MALEZJA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Pulau Pinang

Malezja

Malezja © tripmydream.com

Pulau Pinang (Malezja): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
28.7oC
#średnia temperatura
29.0oC
#maksymalnie
29.2oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Pulau Pinang: mapa regionu

Pulau Pinang: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Pulau Pinang ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie siedem punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Pulau Pinang jest odnotowywana w Butterworth. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.6oC. I najzimniejszy - w Bukit Mertayam, jego znaczenie - 28.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Pulau Pinang roczne harmonogramy są następujące:

Georgetown

Tanyung Tokong

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Pulau Pinang. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Penang29.0°C26.4°C
Penang29.3°C26.4°C
Perai28.8°C26.4°C
Tanyung Tokong29.3°C26.4°C
Butterworth29.6°C26.4°C
Georgetown29.0°C26.4°C
Bukit Mertayam28.5°C26.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Pulau Pinang za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Malezja

Malezja © palms.ru

Pulau Pinang: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Pulau Pinang: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Malezja: inne regiony

Malezja

Malezja © pixabay.com

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne