Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

MALEZJA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Johor

Wyspa Tioman, Malezja

Wyspa Tioman, Malezja © www.pac.ru

Johor (Malezja): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
27.4oC
#średnia temperatura
28.0oC
#maksymalnie
28.3oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Johor: mapa regionu

Johor: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Johor ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie sześć punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Johor jest odnotowywana w Batu Pahat. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.9oC. I najzimniejszy - w Kampung Pasir Gudang Baru, jego znaczenie - 27.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Johor roczne harmonogramy są następujące:

Moire

Kampung Pasir Gudang Baru

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Johor. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Sekudai28.2°C27.7°C
Batu Pahat28.9°C29.1°C
Moire28.8°C31.0°C
Pontian Kekhil28.5°C27.7°C
Kampung Pasir Gudang Baru27.3°C27.7°C
Johor Bahru28.4°C27.7°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Johor za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sabah, Malezja

Sabah, Malezja © holimate.co

Johor: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Johor: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Malezja: inne regiony

Malezja

Malezja © pixabay.com

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne