Wersja strony w języku polskim
Jurmala, Łotwa
Jurmala, Łotwa | © Modestas Vinikas

Ryga: temperatura wody dzisiaj

#minimalny
11.0°C
#średni
11.2°C
#maksymalny
11.5°C

Najpopularniejsze kurorty w regionie w minionym tygodniu

Ryga: przegląd stanu wody na plażach

Teraz we wszystkich miejscach regionu temperatura wody jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi Ci wiele przyjemności.

Temperatura wody w regionie ma tendencję spadkową, jej wartość spadała zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i na przestrzeni miesiąca.

Jurmala, Łotwa
Jurmala, Łotwa | © avtoturistu.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w regionie w Daugavgriva. Jego wartość w tej lokalizacji to 11.5°C. A najzimniejszy jest w Vecaki, jego wartość 11.0°C.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej wartości obliczonej we wszystkich punktach regionu Ryga w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w regionie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku wyglądają następująco:

Tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i ogólnymi trendami w niektórych miastach regionu

MiastoWodaPowietrze
Jurmala11.0°C9.2°C
Vecaki11.0°C9.2°C
Ryga11.5°C9.2°C
Daugavgriva11.5°C9.2°C
Jurmala, Łotwa
Jurmala, Łotwa | © outdoortrainer

Ryga: oceany i morza

Wszystkie morza i oceany związane z regionem

Ryga: miasta

Posiadamy dane dotyczące temperatury powierzchni wody w następujących miastach, plażach i kurortach w regionie:

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.