Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

UKRAINA

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu krymskim

Okunevka, Krym

Okunevka, Krym © ltrips.ru%

Krym: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Krymie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Krymie
#minimalna
23.7oC
#średnia temperatura
24.8oC
#maksymalnie
26.2oC

Najpopularniejsze kurorty na Krymie w ostatnim tygodniu

Krym: informacje o temperaturze wody

Krym jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Czarne i Morze Azowskie. Krym jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na Krymie, śledzimy 136 osiedli i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Krymie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody na Krymie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów na Krymie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Крыму naprawione w Zavodskoe. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.3oC. I najzimniejszy - w Maryino, jego wartość - 23.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Krymie roczne wykresy wyglądają następująco:

Jałta

Evpatoria

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Krymie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach Półwysep Krymski.

ResortWodaPowietrze
Nabierieżno25.5°C24.8°C
Zorza polarna25.8°C23.2°C
Cape Chersonese24.9°C24.6°C
Malorechenskoye25.2°C22.8°C
Partenit24.1°C22.8°C
Evpatoria25.3°C23.9°C
Semidvore24.4°C22.8°C
Cieśnina Kerczeńska25.0°C25.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Krymie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Ordzhonikidze, Krym

Ordzhonikidze, Krym © krym-portal.ru

Klimat na Krymie

Pogoda na Krymie zależy bezpośrednio od strefy klimatycznej półwyspu. Tak więc w nizinnej części Krymu umiarkowany klimat kontynentalny z gorącymi i suchymi latami oraz krótkimi i śnieżnymi zimami, czasami dającymi niespodzianki w postaci silnych mrozów. Średnia temperatura powietrza w tym regionie w miesiącach letnich wynosi +22 ... + 23 ° С, maksymalna - około + 40°C. Najbardziej popularną częścią Krymu wśród turystów jest południowa, której klimat jest podobny do śródziemnomorskiego. Zapewnia takie warunki pogodowe, wolne od lodu Morze Czarne i ochronę regionu przez góry Krymskie od północy. Góry z łatwością przylatują z południa ciepłym powietrzem, ale utrudniają gęsty i zimny klimat, dzięki czemu uzyskuje się klimat kurortu na południowym wybrzeżu. Średnia temperatura latem wynosi tutaj + 28°C, co jednak łagodnie łagodzi bryza morska.Średnia temperatura powietrza w zimie na południu Krymu wynosi około +1 ... + 5 ° С.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Krym: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Koktebel, Krym

Koktebel, Krym © www.krimoved.crimea.ua

Krym: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne