Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

FILIPINY

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Srodkowe Visayas

Anonang, Filipiny

Anonang, Filipiny

Srodkowe Visayas (Filipiny): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
27.1oC
#średnia temperatura
28.2oC
#maksymalnie
29.1oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Srodkowe Visayas: mapa regionu

Srodkowe Visayas: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili we wszystkich ośrodkach w regionie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Temperatura wody w regionie Srodkowe Visayas wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

W tej chwili najwyższa temperatura morza na wybrzeżu regionu Srodkowe Visayas jest odnotowywana w Anda. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - w Laren, jego znaczenie - 27.4oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Srodkowe Visayas roczne harmonogramy są następujące:

Cebu

Zabij

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Srodkowe Visayas. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Yampang28.3°C26.2°C
Rzeka Cotcot29.0°C26.2°C
Minolos28.8°C26.2°C
Ginatilan28.8°C24.2°C
Maribudzhok28.2°C26.2°C
Cordova28.0°C26.2°C
Macaus27.9°C26.2°C
Mainit28.7°C24.2°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Srodkowe Visayas za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Anonang, Filipiny

Anonang, Filipiny

Srodkowe Visayas: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Srodkowe Visayas: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Filipiny: inne regiony

Boracay, Filipiny

Boracay, Filipiny © kp.ua

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne