Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

ALGIERIA

Temperatura morza na wybrzeżu regionu Bejaia

Algieria

Algieria © pixabay.com

Bejaia (Algieria): aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych regionu. Prognoza zmian temperatury wody w regionie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w regionie
#minimalna
14.5oC
#średnia temperatura
14.5oC
#maksymalnie
14.5oC

Najpopularniejsze kurorty w regionie w ciągu ostatniego tygodnia

Bejaia: mapa regionu

Bejaia: informacje o temperaturze wody w regionie

W tej chwili ośrodki w regionie mają niską temperaturę wody. Pływanie w takiej wodzie może być niewygodne.

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w regionie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. W przypadku dwóch najpopularniejszych miejscowości kąpielowych w regionie Bejaia roczne harmonogramy są następujące:

Bejaia

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w regionie Bejaia. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach w regionie.

ResortWodaPowietrze
Bejaia14.2°C18.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w konkretnym kurorcie lub osadzie w regionie Bejaia za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Algieria

Algieria © pixabay.com

Bejaia: wszystkie kurorty

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody w następujących osadach:

Bejaia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją ten region. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Algieria: inne regiony

Algieria

Algieria © pixabay.com

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne